Restauracja

Restauracja Malibu – Sękowo

Organizacja imprez okolicznościowych

 

 
Restauracja Malibu mieści się w Sękowie przy ul. Lipowej 28. To wyjątkowe miejsce, w którym zajmujemy się organizacją imprez różnego rodzaju, dbając o najmniejsze szczegóły. Dzięki naszemu doświadczeniu związanemu gastronomią oraz obsługą imprez możemy zapewnić Państwu kompleksowe usługi na wysokim poziomie.
Zapewniamy indywidualne podejście do każdego zlecenia i doskładamy wszelkich starań, by Państwa impreza była wyjątkowa i niepowtarzalna. Posiadamy nowocześnie wyposażone sale weselne, które możemy udekorować zgodnie z życzeniem. Ponadto zajmujemy się organizacją imprez plenerowych - rodzinnych i firmowych.
W menu naszej restauracji przeważają dania kuchni polskiej, które przygotowujemy na podstawie sprawdzonych przepisów, używając wyłącznie składników najwyższej jakości. Możemy pochwalić się niewyczerpanym zasobem pomysłów, jak i otwartością na gust i wymagania klienta.  
Do dyspozycji gości posiadamy cztery sale wraz z pełnym zapleczem gastronomicznym, multimedialnym, oryginalnym wystrojem, oświetleniem i nagłośnieniem.
Sale:
  • barowa – 120 osób
  • retro – 30 osób
  • tulipanowa – 40 osób
  • egipska – 30 osób

Please publish modules in offcanvas position.

Free Joomla! templates by Engine Templates